Úvod » Produktové novinky a aktualit » Modulární programovate

Modulární programovatelný bezpečnostní systém MSC

Nový malý bezpečnostní řídící systém MSC od firmy EUCHNER je univerzální, volně programovatelný, modulární bezpečnostní systém pro ochranu strojů a jiných instalací. Lze k němu připojit velké množství různých typů bezpečnostních prvků.

MSC nabízí maximální flexibilitu. Už se samotnou základní jednotkou je možné realizovat aplikace s až 8 vstupy a 2 výstupy. Pro rozsáhlejší aplikace lze MSC rozšiřovat pomocí několika typů rozšiřujících modulů se vstupy a výstupy. To dovoluje uživateli sestavit si systém přesně odpovídající jeho požadavkům. EUCHNER také nabízí široký výběr komunikačních modulů pro různé průmyslové sběrnice.

Programování se děje komfortně pomocí PC a programu "EUCHNER Safety Designer", který je zdarma a je přiložen ke každé základní jednotce. Tento program má jasné rozvržení na obrazovce a je velmi intuitivní. Pro vytváření vlastních programů je k dispozici velké množství již hotových bezpečnostních funkcí a bloků, stejně jako logických operátorů. Základní jednotka se pro účely programování k PC připojuje pohodlně přes USB port umístěný na jejím předním krytu.

Volitelně lze základní jednotku doplnit o paměťový modul, na který se automaticky ukládá kopie aktuálního programu. Díky tomu je případná výměna základní jednotky velmi rychlá a jednoduchá.

MSC také nabízí mnoho způsobů jak provádět diagnostiku. Od jednoduché diagnostiky pomocí LED na předním krytu, až po detailní kontrolu pomocí programu "EUCHNER Safety Designer". Díky tomu lze příčinu chyby rychle odhalit a problém vyřešit.

Malý modulární programovatelný bezpečnostní systém MSC nabízí také vysokou úroveň bezpečnosti – základní jednotka i všechny rozšiřující moduly dosahují PL e (Performance Level e) a kategorie 4 dle ČSN EN ISO 13849-1.

Odkaz na produktovou stranu MSC s podrobnějšími informacemi a manuály.

Podrobnější informační leták k bezpečnostním programovatelným systémům MSC je ke stažení zde (PDF, anglicky, 2.85 MB).

Aktuality

Nové katalogy bezpečnosti s RFID
08.04.2017

 

Máme nové, doplněné a přehlednější katalogy bezpečnostních spínačů a zámků s RFID transpondéry  !
více>>
EKS FSA pro volbu provozních režimů
19.08.2016
Elektronický klíčový systém EKS FSA je možno použít pro volbu provozních režimů stroje za pomoci dotykového displeje.
více>>
Produkty do výbušného prostředí
10.08.2016
Aktualizovali jsme náš sortiment bezpečnostních prvků vyhovujících směrnici ATEX  !
více>>

Kontakty

Pobočka EUCHNER pro CZ/SK:

EUCHNER electric s.r.o.
Trnkova 3069/117h, 628 00 Brno
Tel.: +420 533 443 150
info@euchner.cz

 

Základní účetní údaje
Mapa dojezdu
 

Copyright © 2010 Euchner Electric s.r.o. Ewave